BATTANİYE YIKAMA

Cosmoenergy ‘e (Kozmoenerji) Giriş

Cosmoenergy ‘e (Kozmoenerji) Giriş

Çevremizdeki her şey farklı enerjilerden, farklı yoğunluklardan ve farklı titreşimlerden oluşur. Fakat bu enerjiler sadece Dünya’dan gelmez. Evren, kozmosta yani uzayda sonsuz bir akışla Dünya’ya giden enerjilerden de oluşur. Bu enerjiler daha temiz ve yüksek frekanslıdır.

Bir kişinin fiziksel bedeninin durumu tamamen bir insanın süptil yapısını oluşturan enerji alanlarının kalitesine bağlıdır ve süptil bedenlerin durumu doğrudan bir insanın ruhsal düzeyindeki düşünme, duygular, eylemler, arzuların kalitesine bağlıdır.

Cosmoenergy, çeşitli titreşimlerin enerji akışlarıdır. Bu enerji akışları  frekanslar vasıtasıyla  kişinin alanındaki her türlü negatif etkiyi temizler, çakraları saflaştırıp dengeler böylelikle kişinin kendi kendini iyileştirmesine olanak sağlar.

Cosmoenergy standart çalışması, ruh ve bedenin  yitirilmiş uyum halini geri kazanmak için Cosmoenergy frekansları ile yapılan  çalışmadır. Ayrıca negatif varlıklardan, biriken korkulardan, kızgınlık, saldırganlık, takıntılı durumlardan arınma yöntemidir.

Battaniye Yıkama

TOP Call Now ButtonHemen Ara 0543 169 24 08